درباره کامپکس

شرکت بازرگانی کامپکس واقع در شهر ایوو در زمینه صادرات و واردات در کشور چین به بسارس از کشورهای دنیا فعال می باشد،همچنین این شرکت آماده هر گونه خدمات در شهرهای بزرگ چین مانند شانگهای،گوانجو،پکن،نینگبو،شنزن و یا فوشان خواهد بود.از آنجا که بازار چین دارای ویژگی های خاصی می باشد و این بدین معناست که شما برای تهیه هر نوع کالا تقریبا به هر کدام از شهرهای بزرگ چین مرجعه کنید می توانید هر نوع کالایی را خریداری نمایید اما بسیار به سزا است که ضمن مراجعه به بازار اصلی آن کالا ،نسبت به خرید ارزانتر آن و با برقراری ارتباط مستقیم با کارخانه تولید کننده اقدام نمایید.در چین برای هر کالایی شهری وجود دارد،یعنی اینکه صنعت اصلی آن شهر تولید کالای خاص می باشد به طور مثال در شهر نینگبو قطعات و ماشین آلات صنعتی و امثال آن تولید می شود.پس اگر خرید کالای خاصی مد نظر شماست می توانید از مشاوه رایگان کارشناسان این شرکت جهت مطالعه بازار اصلی خرید کالای موردنظرتان بهره مند شوید.

نمونه محصولات بازار خرید ایوو

سخت افزار،ماشین آلات،لوازم آشپزخانه،لوازم خرازی،لوازم الکترونیکی،جواهرات،صنایع دستی،لوازم بافندگی،پوشاک،کفش،لوازم التحریر،لوازم اداری،اسباب بازی،وسایل ورزشی و تفریحی،کیف و جامدادی،لوازم آرایشی و بهداشتی و …

 

درباره ایمپکس

شرکت بازرگانی بین المللی ایمپکس،واقع در دبی،امارات متحده عربی و شعب آن در خاور میانه در سال ۲۰۰۰تاسیس و با سرعت در حال رشد و پیشرفت است.

تجارت ما بر پایه خدمت به واردات و صادرات محصولات مختلف بنا شده است.

ایمپکس یک شرکت ثبت شده،بسیار پیشرفته و دارای مدیریت حرفه ایی در خاورمیانه و مستقر در دبی است. فعالیت تجاری و برنامه ریزی شده از طریق کشورهای خلیج فارس،خاورمیانه،افریقا جنوبی و آسیا گسترش می یابد.

مشتریان ما از قیمت ها و خدمات ما رضایت بالایی داشته اند.ما مطمئنیم برای مشتریان خود مزایای بهتری نسبت به رقبا ارائه می دهیم.هدف ما پاسخگویی کامل به نیاز مشتریان در زمینه محصولات،خدمات و قیمت ها می باشد.

شرکت بازرگانی بین المللی،ایمپکس،به ارائه محصولات با قیمت مناسب،کارایی بالا و کیفیت قابل اعتماد و خدمات پی از فروش تحسین برانگیز شناخته شده است.

ما دارای طیف گسترده ای از محصولات و خدمات از جمله وارادات دستگاه های توزین مصالح و اندازگیری صنعتی،سیستم های تهویه مطبوع،صوتی/تصویری،چند رسانه ای،لوازم خانگی و خدمات حمل ونقل از جمله حمل و نقل کانتینری،حمل و نقل هوایی،ترخیص گمرکی و تحویل در به در هستیم.